Prawa autorskie

Wszystkie zdjęcia zamieszczone w tym blogu są mojego autorstwa i stanowią moją własność.Jeśli jest inaczej-wyraźnie informuję o tym.Proszę nie kopiować ich i nie rozpowszechniać bez mojej zgody.Dziękuję.

niedziela, 11 września 2011

Do czapki...

...pokazywanej tutaj dorobiłam komin a raczej kominek
i wydaje mi się,że w komplecie czapka wygląda jakby lepiej,ale może mi się tylko tak wydaje :)Całość jest dość przewiewna i raczej na jesienne chłody niż na mrozy.Zużyłam niewiadomą ilość resztki akrylu i bawełny.
Poza tym męczę zaczętą torbę,robota nie posunęła się od tygodni ani na jotę bo co zrobię to pruję.Powoli czas przeznaczony na nią już się kończy.
I w ogóle ostatnio jakoś nic mi nie wychodzi.Czego się nie tknę to do poprawki albo całkiem do niczego :((
Jakaś zła passa a do tego ciągły brak czasu.Teraz też się spieszę.Wróciłam z działki,pomalowałam paznokcie,  czekając aż wyschną piszę to i zaraz znów muszę lecieć bo mam dwie wizyty do "załatwienia".Nieustannie czuję się zmęczona tą ciągłą bieganiną.
A'propos działki to niektórym z moich roślin wiosna się przypomniała

I rzadka przyjemność-zbiory owoców.Rzadka bo często nie ma mnie w kraju gdy owoce dojrzewają i przychodzi mi tylko zgniłe spod drzew posprzątać.
I jeszcze coś,kończy się lato ,wczasowicze wracają znad mórz wszelakich z różnymi trofeami.Mała podpowiedz co można z przywiezionych z wakacji muszelek zrobić :))

 Antonino masz rację co do czapek,trzeba je nosić i tyle.Zauważyłam,że moje nastawienie do nich zmienia się wraz z temperaturą na zewnątrz,im niższa tym jest mi bardziej obojętne jak w nich wyglądam:)Pozdrawiam :)

A teraz życzę miłego dnia i lecę :))

O rany,przecież ja nie mam co na siebie włożyć !!!

3 komentarze:

  1. Kominek całkiem, całkiem. ładnie się układa po skosie. Kiedy skończysz torbę - na pewno bezie ciekawie wyglądać - bo już się taka zapowiada. Na pocieszenie dodam, ze nie tylko Ty żyjesz w biegu. Dni tak szybko uciekają...

    OdpowiedzUsuń
  2. Komin z czapką świetny komplet. Super razem to wygląda.

    OdpowiedzUsuń
  3. Rzeczywiscie to ten wzorek, ja miałam problemy na poczatku i wymęczyła mnie ta czapka ;). Teraz mam zamiar wypocząc od tego wzorku :). Chętnie skorzystam z Twoich rad dotyczących tego wzorku.

    OdpowiedzUsuń