Prawa autorskie

Wszystkie zdjęcia zamieszczone w tym blogu są mojego autorstwa i stanowią moją własność.Jeśli jest inaczej-wyraźnie informuję o tym.Proszę nie kopiować ich i nie rozpowszechniać bez mojej zgody.Dziękuję.

wtorek, 26 lipca 2011

Wyróżnienie

Od Antoniny dostałam wyróżnienie,
(które przy próbie edycji blogger mi skasował:((( )
i nie ukrywam  że jest mi bardzo miło,że mój bardzo "nieopierzony" jeszcze blog został zauważony i wyróżniony.Stało się to już jakiś czas temu ale ponieważ miałam kłopoty z internetem ,dopiero teraz mogę o tym napisać.Wyróżnienia są miłe ale...:)pociągają za sobą pewne obowiązki.I tak np.jak ,do licha,mam wybrać 16 blogów?Jakimi kryteriami się kierować kiedy wszystkie które odwiedzam są ciekawe i warte wyróżnienia.Losowanie zrobię czy co? :))Chyba tak.

Tu następuje przerwa techniczna czyli  ciąg dalszy kłopotów z internetem :)))

Dzień drugi pisania posta(ciekawe kiedy w tych warunkach uda mi się go skończyć)

Pisanie o sobie też do łatwych nie należy,szczególnie dla osoby od dziecka zmagającej się-i to byłby może pierwszy punkt-z chorobliwą wręcz nieśmialością.Ten blog jest między innymi też pewną formą terapii.
2.Kolejną walkę toczę z obżarstwem,mądrze zwanym jedzeniem kompulsywnym.Nabawiłam się draństwa kiedy 12 lat temu rzuciłam palenie i w zamian jadłam bez końca w sposób zupełnie niekontrolowany.Wygrywa  niestety  najczęściej żarcie :(((
3.Jestem gnuśna i leniwa i już przestałam się tego wstydzić.
4.Lubię porządek ale moje otoczenie i moje życie to jeden wielki bałagan,nad tym też nie panuję.
5.Nienawidzę sprzątania i w ogóle pracy w domu natomiast uwielbiam grzebać się w ziemi , na działce tyram jak niewolnik i w dodatku sprawia mi to przyjemność.

Przerwa techniczna :)

Dzień trzeci:))

6.Zazdroszczę ludziom mającym dużo wolnego czasu.Jak oni to robią?
7.Chociaż są ludzie wokół mnie to z natury jestem odludkiem.
Uff...napisałam...

I drugie zadanie...
Myślałam i myślałam i mimo że piszę ten post już od trzech dni (!) nie potrafię zdecydować które blogi zaslugują na wyróżnienie :(
Sorry Antonino,nie wywiążę się jednak :(

I póki jest połączenie chciałabym serdecznie powitać u mnie Elżbietę jako obserwatorkę :)Miło mi że chcesz tu zaglądać :)

1 komentarz:

  1. Trudności w napisaniu posta rzeczywiście duże. Może z czasem będzie lepiej. No cóż skoro Ci się nie udało wytypować blogów - trudno. Ważne, że cieszy Cię wyróżnienie, bo taka jego rola.
    Z drugiej jednak strony trzeba czasem się potrudzić, wybrać inne blogi, by ich autorkom/autorom sprawić po prostu przyjemność. Jest to też forma promocji blogów, które się czyta i może inni zajrzą na tę listę, którą się podaje. Pozdrawiam ciepło.

    OdpowiedzUsuń