Prawa autorskie

Wszystkie zdjęcia zamieszczone w tym blogu są mojego autorstwa i stanowią moją własność.Jeśli jest inaczej-wyraźnie informuję o tym.Proszę nie kopiować ich i nie rozpowszechniać bez mojej zgody.Dziękuję.

wtorek, 20 marca 2012

Wiosennie

W związku z pierwszym dniem wiosny zaczęłam coś absolutnie wiosennego,dziurawego i bawełniano-lnianego.Nie kończąc naturalnie swetra,który na razie leży odłogiem.

I to byłoby na tyle jeśli chodzi o robótki :)))Dalej już tylko wiosna będzie :)))

Na skalniaku wygrzewają się jaszczurki .

Rozkwitła cudna kamelia
 Tulejnik kamczacki


 Wciąż kwitną różne ciemierniki.


Pojawiły się sasanki.


I jeszcze  informacja dla Jadzi - tak jak myślałam jest to wilczomlecz.

Miłej wiosny :)))

4 komentarze:

 1. Ależ u Ciebie kolorowo. Ja wiem , że to ogród botaniczny, ale wszystkie te rośliny są na dworze. Takiego wilczomlecza nie widziałam . Kwiaty są cudne . A to powyginane drzewo bardzo ciekawe.
  Ja oczywiście w niedzielę byłam w lesie. Wróciłam z pięknym bukietem bazi i sporymi gałęziami brzozy. Brzozę włożyłam do flakonu z wodą i liczę , że rozwiną się jej listki. W planach mam powieszenie na niej , na kolorowych wstążeczkach , wydmuszek.
  Niestety przylaszczek nie znalazłam . Zrobiłam wywiad i ponoć jeszcze nie kwitły. U mnie klimat dużo chłodniejszy. Ale to nic. Poczekam. A w wolnych chwilach oglądam Twoje , ukwiecone zdjęcia i wącham mojego hiacynta. Ale już przekwita.
  Co to za dziury tam powstają. To chyba z tasiemkowej włoczki.Nigdy nic z takiej nie robiłam.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Będzie coś fajnego. Dzięki za odwiedzinki:) Cudowne te kwiaty, kolory. Jak nam wszystkim już chce się wiosny, pozdrawiam:) (to ja christina-art, była)

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie też nie ma jeszcze takiej WIOSNY.Byłam na działce kwitną przewiśniegi i krokusy. To powykręcane drzewo jest piękne.Tylko podziwiać
  co może NATURA. Lubię oglądać Twoje zdjęcia-prace również.
  Miłego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 4. To niesamowite, jaka różnica w porównaniu z tym, co u mnie. Niesamowite!!! Wiosną najbardziej uwielbiam fiołki, magnolie i azalie i to na nie czekam z utęsknieniem.... no i na Twoje zdjęcie po kuracji i na tę tasiemkową tajemnicę :-) Pozdrawiam najgoręcej w pierwszym dniu wiosny!

  OdpowiedzUsuń