Prawa autorskie

Wszystkie zdjęcia zamieszczone w tym blogu są mojego autorstwa i stanowią moją własność.Jeśli jest inaczej-wyraźnie informuję o tym.Proszę nie kopiować ich i nie rozpowszechniać bez mojej zgody.Dziękuję.

sobota, 4 lutego 2012

Torebka raz jeszcze

    Wykończyłam torebkę,wszyłam podszewkę i zamek,pozostała jednak bez paska.Uzgodnione zostało,że właścicielka dokupi sobie moteczek i sama pasek dorobi co w końcu nie jest żadną filozofią.
Elusiek, ja uważam,że podszewka powinna być i wszywam ją do moich torebek.Wydaje mi się ,że bez podszewki torba szybko by się zniszczyła.Z rozmiarami również  miewam problemy,z opisami też różnie to wychodzi np. moja czapka ale następną robótkę zamierzam sama rozliczyć i zobaczymy jak wyjdzie.Dzianina zmniejsza się podczas prania o około 30%,można też próbkę zrobić ale kto to robi :).Przy torebkach może rozmiar nie jest taki ważny ale już przy rękawiczkach ,czapkach czy paputach tak.Powodzenia przy filcowankach :)

 Zapięcie wygląda całkiem krzywo ale chyba się po prostu przesunęło.

Zauważyłyście może te  fałszywe linki na blogach prowadzące do jakiejś reklamy?Czy to tylko ja tak mam ?

Spokojnej nocy życzę :))

I proszę jutro kciuki trzymać ,żeby śnieg nie padał :)

3 komentarze:

  1. Dziękuję za instrukcję. Z pewnością spróbuję zrobić kolejną torebkę, bo bardzo mi się podobają. Z podszewką będzie trudno, ale jakoś się przemęczę :-) Obiecuję trzymać kciuki za niepadanie śniegu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo zgrabna i urocza wyszła torebka-filcowanka.

    OdpowiedzUsuń