Prawa autorskie

Wszystkie zdjęcia zamieszczone w tym blogu są mojego autorstwa i stanowią moją własność.Jeśli jest inaczej-wyraźnie informuję o tym.Proszę nie kopiować ich i nie rozpowszechniać bez mojej zgody.Dziękuję.

czwartek, 16 lutego 2012

Seriale i KARNAWAŁ

Zostałam przez Kasię zaproszona do zabawy w

Skoro mnie do odpowiedzi wywołano to muszę się wywiązać.
Generalnie za serialami nie przepadam,wkurza mnie że muszę np.tydzień czekać żeby się dowiedzieć co dalej.
Z bieżącej oferty TVP nie oglądam nic bo od kilku lat nie mam telewizji, telewizor służy mi tylko od czasu do czasu jako monitor do dvd.
Ale ponieważ istnieje coś tak wspaniałego jak internet to jednak czasem coś do mnie dociera :)I tak dotarło do mnie Ranczo-obejrzałam cały serial w internecie,po kilka odcinków naraz,zaśmiewając się do łez,szczególnie przy pierwszych sezonach

.A ostatnio obejrzałam ,też w internecie Dom nad rozlewiskiem i pozostałe części,też w ten sam sposób,czyli po kilka odcinków naraz :)Najpierw zamierzałam  książkę Małgorzaty Kalicińskiej przeczytać ale zanim zdążyłam to zrobić :)powstał serial.Trochę nudnawy ale bardzo podobała mi się w tym serialu Małgorzata Braunek,która jako młoda aktorka nie była moją ulubienicą,teraz jak najbardziej :))

Wracam też często na dvd do starych polskich seriali : Alternatywy 4(uwielbiam),Dom,Daleko od szosy(...się panie częstują :))),nieśmiertelni Czterej pancerni i pies,07 zgłoś się i wiele innych.Ale nie tylko do polskich, bo niedawno z przyjemnością ponownie obejrzałam wspaniały angielski serial Ja, Claudiusz .

Natomiast na bieżąco oglądam seriale niemieckie,które mogę też oglądać w przez internet w Polsce.Uwielbiam kryminały a Niemcy mają ich zatrzęsienie,do wyboru do koloru.Niektóre znane nam jeszcze z czasów komuny,np.DDR-owskie Polizeiruf 110 puszczane dawniej w naszej telewizji i kontynuowane do dzisiaj .

Czasem oglądam,ostatnio jednak rzadziej,niemiecką wersję Na dobre i na złe,(In aller Freundschaft)Pierwsze odcinki serialu były takie same ale później każdy serial poszedł w swoją stronę.Wolę niemiecki ,ma bardziej wartką akcję.

No cóż,to byłoby na tyle "w temacie"seriali :))
A teraz ,zgodnie z zasadami zabawy-podaj dalej-
właścicielki tych blogów zapraszam do zabawy(jeżeli już Was ktoś wcześniej nie zaprosił,nie sprawdzałam tego):
http://uantoniny.blogspot.com/
http://myszkaszara.blogspot.com/
http://male-robotki.blogspot.com/
http://handmadebypstro.blogspot.com/
http://elusiek.blogspot.com/

I zasady:
1.Zamieść logo zabawy na swoim blogu.
2.Napisz kto Cię zaprosił.
3.Zaproś co najmniej 5 osób prowadzących blog.
4.Wymień i opisz swoje ulubione seriale.

Ale,ale!Dziś nie pora na seriale!Dzisiaj jest Tłusty Czwartek!!!Dzisiaj jest karnawał!!!

Pora na pączki :))

Najbardziej szalony czas w roku,czas przebierańców,tańców,muzyki,zabawy!Zdjęcie ze strony www.karneval-in-duesseldorf.de

Więc bawmy się póki czas bo wkrótce środa popielcowa wszystko zakończy!

2 komentarze:

  1. Dziękuję za zaproszenie. W najbliższej wolnej chwili opowiem o moich serialach. Miłego weekendu! Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za zaproszenie do zabawy.

    OdpowiedzUsuń